ZOEKEN:
Vacatures -> Ben jij onze nieuwe directieondersteuner?
Ben jij onze nieuwe directieondersteuner?

Wie zijn wij?
De Bibliotheek Amstelland is het platform voor kennis en cultuur in de regio Amstelveen, Aalsmeer en Uithoorn. Onze organisatie is volop in transitie, van collectie naar educatie en programmering. Wij zijn een laagdrempelige en onafhankelijke voorziening en kiezen voor delen. Het delen van onze deskundigheid met onze leden en het samenwerken met die (maatschappelijke) organisaties die kunnen bijdragen aan onze kernfuncties. Lezen, leren, informeren, kunst & cultuur en ontmoeting & debat. Het doel? De bibliotheek levert zichtbaar meerwaarde voor de inwoners van onze gemeenten. Onze inzet? Proactief cultureel ondernemerschap, vanuit de waarden van een professionele cultuur en een lerende organisatie.

Spreekt dit je aan en wil jij jouw expertise delen? Wij zoeken een:

Directieondersteuner (m/v)
24 - 28 uur per week, verdeeld over 4 dagen

Wat ga je bij ons doen?
Als Directieondersteuner ben je de proactieve rechterhand van onze directeur-bestuurder. Je ondersteunt haar .. bij bestuurlijke taken en voert diverse secretariaatswerkzaamheden uit. Je bereidt samen met de directeur overleggen voor met de Raad van Toezicht, het managementteam, de Ondernemingsraad en gemeenten. Je maakt verslag van deze overleggen en bewaakt en coördineert de gemaakte afspraken. Je verzamelt en beheert relevante managementinformatie, begeleidt de cyclus van de subsidieverantwoording en projecten in het kader van kwaliteitszorg. In samenwerking met de communicatiemedewerker zorg jij ervoor dat de (interne) communicatie vanuit de directie zo effectief mogelijk verloopt.

In deze functie werk je nauw samen met de directeur en de teamleiders. Je hebt veel contact met de afdeling ondersteunende diensten en medewerkers. Je bent het eerste aanspreekpunt en het visitekaartje voor zakelijke relaties zoals opdrachtgevers, klanten, leveranciers, samenwerkingspartners en gemeenten. 

Wie zoeken we?
Je bent professioneel, flexibel ingesteld en doortastend. Je bent gewend op elk niveau zelfstandig op te treden en communiceert op heldere wijze. Vanzelfsprekend ben je accuraat en discreet. Je bent snel van begrip en neemt initiatief om zaken te verbeteren. Dankzij jou heeft de directie voortdurend inzicht in de voortgang van de werkzaamheden.
Kortom, jij ondersteunt de directie optimaal.

Wat vragen wij?

• Een relevante afgeronde hbo-opleiding
• Kennis van interne communicatie en kwaliteitszorg is een pre.
• Ruime ervaring in een soortgelijke functie
• Kennis van relevante kantoorapplicaties en digitaal vaardig
• Analytisch, scherp observatievermogen
• Sterk regelend en organiserend vermogen
• Grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel
• Uitstekende communicatieve vaardigheden

Wat bieden wij?
Een boeiende, afwisselende en veelzijdige rol in een organisatie die volop in beweging en in ontwikkeling is. Als Directieondersteuner lever je hieraan een onmisbare bijdrage

De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO openbare bibliotheken. De functie is ingeschaald in schaal 7. Salarisindicatie: tussen €2215,- en €2936,- bij een 36-urige werkweek, exclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering. Je standplaats is Amstelveen. Het betreft in eerste instantie een functie voor de periode van 1 jaar, met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd.

Solliciteren?
Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met Ina van Dijk (teamleider) op 020-6414126.
Je kunt je sollicitatie per e-mail richten aan de Bibliotheek Amstelland, Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. o.v.v. vacature Directieondersteuner.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.